Доставка і монтаж

Доставка здійснюєтся з 9.00 до 19.00 щодня. Всі деталі та терміни попередньо обговорюються з менеджером магазину. Можлива такождоставка в неділю.

Фахівці компанії «Паркет-майстер» виконують весь комплекс робіт з укладання будь-якого виду підлогового покриття і гарантують ретельне дотримання технології укладання, відстеження найменших деталей при виконанні кожного етапу робіт, починаючи з підготовки основи і закінчуючи нанесенням захисних шарів. На першому етапі робіт здійснюється виїзд технолога на ділянку, який досліджує параметри Вашого приміщення, на підставі яких розробляється пропозиція щодо оптимального вибору методів укладки та супутніх матеріалів.

Звернення за послугами по укладці підлоги до приватних бригад і придбання підлогових покриттів і супутніх матеріалів в широкопрофільних магазинах дуже часто призводить до того, що подібна економія обертається необхідністю вкладати гроші у виправлення помилок, допущених непрофесіоналами. Дотримання технології і використання професійного обладнання — основні умови виготовлення високоякісної підлоги.

Компанія «Паркет-майстер» з упевненістю заявляє про професіоналізм своїх співробітників, тому дає річну гарантію якості проведених робіт. З нами Ваші інвестиції будуть виправдані, а зекономлений час і якість підлоги будуть радувати Вас і Ваших близьких на протязі багатьох років. Комплексний підхід служить гарантією ідеального результату. Ознайомитися з прайс-листом, де вказані розцінки і вартість паркетних робіт, Ви можете, зв'язавшись з нашими менеджерами по телефону в Івано-Франківську: (0342) 715-705, 717-714.

Довірте паркетні роботи професіоналам своєї справи, і ви отримаєте підлогу вашої мрії.

© 2005–2014 ТМ «Паркет Майстер»

JDesign - Розробка та створення сайтів - Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Ужгород, Чернівці

Сайт розроблено в
студії JDesign